Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Unuttum

Şifrenizi mi unuttunuz? Kayıt olurken kullandığınız eposta adresinizi girin ve parola sıfırlama ile ilgili bağlantıyı mail adresinize gönderelim.

Giriş

Kayıt Ol

Egzersiz Rehberi servisine kayıt yaparak, sitede yer alan Gizlilik ve Kullanım Koşulları'nı kabul etmiş olursunuz.

Gizlilik

Egzersiz Rehberi takipçilerine sorunsuz bir bilgi alma deneyimi sunmak ve müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgileri (isim, yaş,beslenme tercihleri, ilgi alanları,boy,kilo e-posta vb.) talep etmektedir. Egzersiz Rehberi sunucu ve veri tabanlarında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen iletilere yönelik müşteri “sınıflandırma” çalışmalarında sadece Egzersiz Rehberi bünyesinde kullanılmaktadır.

Egzersiz Rehberi, üyelik formlarından topladığı bilgileri, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

Egzersiz Rehberi, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde uygulama kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, Egzersiz Rehberi müşterilerine daha özel bir deneyim yaşatmak amacıyla Egzersiz Rehberi iş ortakları ile paylaşılabilecektir.

Kullanıcılar, Apple iOS Sağlık Uygulamasında toplanan sağlık bilgilerini Egzersiz Rehberi ile paylaşabilirler. Hangi bilgilerin paylaşılacağı ve hangi uygulamaların bu bilgilere ulaşabileceğine tamamen kullanıcılar, Apple iOS Sağlık uygulaması ayarlarına giriş yaparak karar verebilirler. Egzersiz Rehberi, kişisel Sağlık Uygulaması bilgilerini iCloud üzerinde saklamamakta, reklam ve pazarlama amaçları için kullanmamakta ve kullanıcı onayı olmadan üçüncü partilerle paylaşmamaktadır. Sağlık Uygulaması bilgileri sadece kullanıcının sağlık ve fitness düzeyinin iyileştirilmesi ve kullanıcının hedeflerine ulaşmasını motive etmek amacıyla kullanılmaktadır.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşterinin talebi ile değiştirilebilir.

Gizlilik ve tüm diğer konular ile ilgili soru ve önerilerinizi İletişim sayfamızda yer alan iletişim formunu kullanarak iletebilirsiniz.